Dzień dobry! Bardzo lubię letnie owoce, zresztą jak pewnie większość osób. Soczyste kolory też kojarzą mi się z latem, więc dzisiaj chciałabym pokazać Ci kartkę idealną dla kogoś, kto obchodzi imieniny w czerwcu czy lipcu. Tę pracę z letnimi owocami stworzyłam na białej bazie w formacie DL. Niebieski prostokąt, który nakleiłam bezpośrednio na bazę to papier techniczny. Arkusz papieru do scrapbookingu pochodzi z nienowej, zeszłorocznej kolekcji Berrylicious od Mintay Papers. Jeżeli jesteś scraperką, to możliwe, że znasz papiery Mintay. Moim zdaniem większość z nich jest naprawdę piękna. Arkusze zapełnione kompozycjami mogą wzbudzać zachwyt, ale tak naprawdę nie zawsze wiadomo do czego ich użyć, ponieważ są bardzo ozdobne. Postanowiłam wykorzystać fragment papieru z pięknym ptaszkiem, który przykleiłam na dystansie i wytuszowałam brzegi tuszem Distress Ink w kolorze worn lipstick. Nie dodawałam do niego wiele, a raczej starałam się podkreślić elementy gotowej już kompozycji. Wię...
Komentarze
Prześlij komentarz